Меню Закрити

Офісні переїзди

Комфортний та швидкий офісний переїзд з компанією “НОВО”.З нами Ваш переїзд пройде швидко та безпечно.

Ваш бізнес активно розвивається? Штат збільшується і Ви вже задумуєтесь про те, що необхідно підшукати більший офіс? Саме в цей момент варто подумати про організацію самого офісного переїзду, а саме – як зробити це швидше, якісніше, та з меншою морокою для Вас та всієї Вашої команди. І якщо Ви дійсно орієнтуєтесь на ефективну роботу, тоді час скористатись послугами справжніх професіоналів справи перевезення та мувінгу.

Чому варто обрати саме мувінгову компанію при офісному переїзді?

Офісний переїзд – це надзвичайно складний процес, який вимагає комплексних рішень. І не лише тому, що необхідно перевезти всілякі офісні речі та документи. Це також переїзд і самої команди людей. А також громіздких речей, дорогої офісної техніки, меблів і часом навіть сейфів та банкоматів. Саме тому варто скористатись послугами мувінгової компанії – аби все йшло, як по нотах, спокійно, злагоджено, та не відбирало такого цінного робочого часу під час офісного переїзду, адже кожен підприємець знає:час – це гроші.

Зателефонуйте у нашу компанію «Ново Мувінг» – та домовтесь про зустріч із менеджером, який оцінить та проконсультує, щодо можливих варіантів та термінів офісного переїзду. Одразу ж вибирайте зручний для Вас час для переїзду, та насолоджуйтесь послугами висококваліфікованих фахівців, які злагоджено та швидко допоможуть перевезти усі необхідні речі в точку призначення. Ви можете навіть замовити послуги не лише маленького переїзду, а й великого банківського, міжміського перевезення, обслуговування виставок, мувінгу за кордон!

Як відбувається процес?

Звичайно ж, перший крок до співпраці та замовлення офісного переїзду – зателефонувати та домовитись про безкоштовну оцінку менеджером об’ємів роботи. Одразу після узгодження всіх деталей, на об’єкт виїжджають спеціалісти для проведення підготовчих робіт – відключення важкої техніки, пакування в спеціальні матеріали (картонні короби, бульбашкову плівку, картонні листи, плівка, скотч та ін.). Всі коробки маркуються згідно відділів, робочих місць. Наша команда діє за налагодженою системою збору, завантаження та розвантаження.
До Ваших послуг автопарк із машинами будь-якої місткості – Ви можете обрати найкращий варіант для одноразового перевезення усіх речей чи зробити це за кілька разів. Після того, як відбувся процес завантаження, наші спеціалісти відправляються в точку призначення та розпочинають процес розвантаження.
При бажанні, Ви можете також замовити і вивантаження та установку усієї техніки на заздалегідь визначені місця – ці деталі узгоджуються, звичайно ж, перед початком мувінгу. Працівники приберуть весь бруд та сміття після закінчення офісного переїзду та вивезуть його подалі, так що не доведеться ще витрачати час на утилізацію.
Ви можете також бути присутніми та контролювати усі деталі, або ж скористатись послугою офісного перевезення «під ключ», який не потребує Вашої присутності й відбувається повністю під нашу відповідальність!

Чому варто замовити мувінг саме у нас?

Звертаючись саме у компанію «Ново Мувінг», Ви гарантовано отримаєте найкращий результат, вигідні умови співпраці, індивідуальний підхід та кращу ціну для офісного переїзду. Крім того, компанія пропонує багато плюсів:
  • Виконання замовлення власною командою, без залучення додаткових працівників чи спеціалістів – у нас працюють вантажники, пакувальники, такелажники.
  • Використовується власний транспорт, є досить великий вибір варіантів перевезення.
  • Надаємо послуги з переїздів між містами та навіть країнами.
  • При потребі можемо організувати терміновий переїзд (в найкоротші терміни та за найнижчими цінами).
  • Вигідні ціни та знижки для постійних клієнтів, бонуси для нових.
  • Надаємо послуги тоді, коли необхідно перевезти габаритні, важкі та громіздкі речі (навіть коли мова йде про найскладніші завдання – перевезення банкоматів, сейфів та іншої важкої техніки).
Фотогалерея виконання офісних переїздів