Меню Закрити

Перевезення піаніно

Перевезення піаніно, фортепіано, роялю та інших музичних інструментів з компанією Ново Мувінг це швидко, зручно та надійно.

Перевезення піаніно, фортепіано або роялю – це відповідальна та складна процедура, яка потребує багато досвіду та навичок. Адже це музикальний інструмент і до нього треба відноситися з великою відповідальністю. Перевезення фортепіано, піаніно та роялю включає в себе певні особливості такі як: такелажні ремені та достатня кількість пакувального матеріалу, щоб процес перевезення піаніно пройшов чітко та без шкоди для інструменту.

Перевезення піаніно, фортепіано та роялю відбувається лише в спеціалізованих автомобілях з нашого автопарку. Всі автомобілі спеціально облаштовані для перевезення музичних інструментів та мають спеціальні кріплення та фіксатори, щоб під час транспортування інструмент був у безпеці.

Чому варто звернутись саме у компанію «Ново Мувінг»?

Тому що ми надаємо не лише повний пакет послуг, щодо перевезення піаніно по Львову та області, а й займаємось цим професійно уже кілька років, пропонуємо злагоджену та налаштовану систему перевезення музичних інструментів та обов’язково надаємо клієнтам найкраще обслуговування!

Все, що Вам потрібно для організації перевезення піаніно – це зателефонувати нам, узгодити всі деталі спільної роботи, обрати зручний час та очікувати на приїзд нашої команди. Менеджер компанії детально розповість про усі деталі планування роботи, узгодить питання, надасть вичерпну інформацію, щодо всього процесу перевезення піаніно та його організації. Консультація абсолютно безкоштовна. Після того, як буде підписана угода про надання послуг, ми почнемо свою роботу. Вам не потрібно непокоїтись за музичні інструменти та їх пакування, завантаження чи перевезення, ми вже багато років працюємо з перевезеннями піаніно тому гарантуємо що інструмент буде перевезено без будь яких недоліків!

Переваги компанії «Ново Мувінг»

Усі клопоти щодо перевезення музикальних інструментів ми беремо на себе, незалежно від їх кількості та габаритів. Клієнт отримує ряд переваг, при роботі із нашою командою:
  • Безкоштовний виїзд спеціаліста для оцінки вартості перевезення піаніно, фортепіано, роялю. Визначаються оптимальні терміни – адже команда у нас велика та діє немов часовий механізм. Саме цей етап дозволить розробити найчіткіший план робіт, аби процес перевезення музичного інструменту пройшов продуктивно та швидко.
  • У нашій команді працюють професійні пакувальники, які запакують музичні інструменти у спеціальні матеріали – бульбашкову плівку, клейку стрічку, картонні коробки, плівку, перегородки. Це гарантує цілісність Ваших речей та запобігає їх ушкодженню.
  • Дужі вантажники займуться перенесенням піаніно за допомогою такелажних ременів до авто.
  • Наша компанія пропонує автомобілі різних габаритів та тоннажності, що дозволить перевезти окрім піаніно й інші музичні інструменти за необхідності (авто спеціально оснащене відповідними засобами для перевезення піаніно та музичних інструментів).
  • «Ново Мувінг» займається не лише мувінгом у межах міста, а й по області та країні. Тому, якщо Вам необхідно перевезти піаніно зі Львова у інше місто чи навіть країну – ми з легкістю впораємося з завданням.
  • Лояльні та розумні ціни. Крім цього, постійні клієнти отримують знижки та бонуси!

Ви можете особисто слідкувати за усім процесом перевезення піаніно, контролюючи роботу або ж замовити перевезення піаніно під ключ (вся робота виконується особисто нами та під нашу відповідальність). Весь пакет мувінгових послуг включає завантаження та розвантаження речей, їх пакування та інші послуги, які Ви можете замовити звернувшись за контактними телефонами.