Меню Закрити

Послуги вантажників

Будь які вантажні послуги від компанії “НОВО”. Наші спеціалісти виконають всі вантажні роботи швидко та якісно.

Кожен із нас хоча б раз у своєму житті потребував професійної допомоги під час переїзду – послуги вантажників. Cильних рук, аби допомоги при самому пакуванні речей та їх складанні у коробки, носити та завантажувати, поміч при розборі меблів та багато чого іншого. Адже переїзд – це завжди багато клопоту. І він вимагає детально спланованої підготовки.

«Ново Мувінг» пропонує до Ваших послуг не лише професіоналів вантажників, котрі можуть підставити сильне плече у потрібну хвилину, а й команду меблярів, пакувальників та такелажників, якщо речей у Вас не тільки багато, але вони ще й до того ж важкі.

У чому полягає завдання вантажників?

Вантажники компанії «Ново Мувінг» це практично універсальні помічники. Для них перенесення важких та великих речей – це буденність. Тому, якщо виникла необхідність у додатковій парі рук, потрібно винести багато речей, коробок, меблів – вони допоможуть у цьому. Команда самостійно оцінить об’єми роботи та підбере необхідний за розмірами автомобіль для того, аби всі Ваші речі змогли потрапити у місце призначення. Також хлопці обов’язково займуться завантаженням і вивантаженням всього майна із вантажівки уже безпосередньо на місці.
Наші вантажники виконають всю роботу швидко та якісно, допоможуть Вам у складному процесі переїзду та зроблять це ефективно й продуктивно, незалежно від того, чи це квартирний переїзд, коли є необхідність перенести ліжко, комод чи кілька дзеркал із столами, чи офісний, коли необхідно завантажити велику кількість документів, оргтехніки та офісних меблів. Крім цього, наша компанія пропонує клієнтам послуги і інших професіоналів-муверів – меблярів, пакувальників та такелажників.

Меблярі, пакувальники та такелажники – за які роботи відповідають та як замовити послуги спеціалістів?

Із назви зрозуміло, що пакувальники – це люди, які займаються пакуванням усіх Ваших речей. При цьому, компанія забезпечує якісними матеріалами – бульбашковою плівкою, стрейч-плівкою, клейкою стрічкою, картонними коробками та перегородками та багато чим іншим. Професіонали не лише займуться всім Вашим майном, а й складуть все в певному порядку, маркуючи коробки, та допоможуть при розвантаженні, аби усе потрапило на своє місце. Це величезний бонус в тому випадку, якщо речей багато і вони всі мають відношення до різноманітних областей роботи, що особливо необхідно під час офісних переїздів.
Меблярі допоможуть не лише розібрати всі Ваші габаритні меблі та спакувати їх, повантажити й довезти до нового місця, а й на місці зібрати їх знову! Ви також можете найняти команду меблярів в тому випадку, якщо потрібно зібрати нові меблі, адже деякі з них можуть мати ну дуже багато різноманітних деталей чи запчастин – в цьому випадку все потрібно зробити правильно. Наші спеціалісти допоможуть в цьому!

Готуєте переїзд торгової точки, банківського відділення або просто маєте багато важких речей чи технічного обладнання? Тоді компанія «Ново Мувінг» пропонує послуги такелажників:

  • Незамінні під час перевезення піаніно, роялів, фортепіано чи будь-яких інших габаритних та важких музичних інструментів (бачили всілякі фото, як рояль спускають через балкон? От саме для цього і потрібні такелажники – аби усе зробити швидко, професійно і без травм!).
  • Допомагають при вивезенні важких сейфів.
  • Банківський переїзд включає в себе перевезення банкоматів – саме для такої роботи й існують такелажники.
  • Переїзд виробництва, разом із робочими верстатами, конвеєрами чи іншим устаткуванням – в цьому випадку Вам потрібна допомога професіоналів та всі необхідні інструменти (кріплення, мотузки, паси та інше).
  • Багато сміття – результат виробництва; після ремонту чи переїзду і потрібно його вивезти – це завдання входить до списку такелажних робіт.
Такелажники компанії «Ново Мувінг» використовують спеціальне оснащення для перевезення подібних габаритних та важких речей – канати, троси, карабіни, піддони. Це дозволяє виконати спектр навіть найважчих робіт чітко, злагоджено та в досить короткі терміни.

Як замовити послуги спеціалістів?

Компанія пропонує клієнтам на вибір три різноманітних пакети послуг – все включено, економ та погодинний.
Пакет «Все включено» -це мувінгові послуги «від А до Я»: надання транспорту, команди вантажників, пакувальників та меблярів з фіксованою оплатою.
«Погодинний пакет» дає можливість клієнту замовити послуги повністю чи частково з оплатою за кожну відпрацьовану годину.
«Економний варіант» — дозволяє замовити або лише послуги наших дужих вантажників або лише транспорт.
Ціни дізнавайтесь у менеджера компанії, адже кожен переїзд неповторний і ціни встановлюються індивідуально. Звертайтесь до нас за телефонами чи пишіть на електронну скриньку.
Фотогалерея вантажних робіт