Ціни


Шановні клієнти, Ви читаєте цю статтю, тому що остаточно вирішили переїхати. Проте, тепер перед Вами постало питання: скільки коштуватиме майбутній переїзд?
На це запитання ніколи не буває однозначної відповіді. Навіть якщо Ваш сусід переїжджав із такої ж квартири, ціна Вашого переїзду відрізнятиметься. Тому важливо розуміти, від чого залежить ціна квартирного чи офісного переїзду. На неї впливають різні фактори!

  • Характер вантажу. Іншими словами його відносна цінність. Погодьтеся, перевезення антикваріату, вартістю в кілька десятків тисяч, не може коштувати так само, як вивезення старої непотрібної шафи на сміттєзвалище.

  • Розміри/об’єм/вага вантажу. Якщо всі Ваші речі вмістились у картонні коробки, які легко проходять у дверні отвори і ліфти – Вам пощастило більше ніж Вашому сусіду, якому необхідно перевезти старовинний рояль, адже, йому доведеться заплатити вищу ціну.

  • Напрямок/відстань/час переїзду. Зрозуміло, що чим далі, тим дорожче. Також відомо, що дороги в Україні не скрізь хороші. Нажаль, через це також доведеться витратити більше. Бувають випадки, що речі у вантажівку завантажуються у п’ятницю ввечері, але вивантаження можна здійснити лише в понеділок вранці. Тому простій автомобіля і зберігання вантажу теж оплачується додатково.

  • Тип автотранспорту. Даному пункту ми приділимо особливу увагу, даючи характеристику різним автомобілям, адже від вибору авто також варіюється ціна.

 

Єврофура


Довжина – 13 м
Ширина – 2,45 м
Висота – 2,45-2,75 м
Вантажопідйомність – 20 тонн
Об’єм – 82-90 м3
Загальна місткість кузова – 32-33 європалет
Цей автомобіль вважається найбільшим у вантажних перевезеннях. При умові, що Вам необхідно перевезти велику кількість вантажу на велику відстань – його використання буде найвигіднішим.


ДЕСЯТИТОННИК


Довжина – 5-8 м
Ширина – 2,4-2,5 м
Висота – 1,8-3 м
Вантажопідйомність – 7-10 тонн
Об’єм – 25-60 м3

Автомобіль вигідний, як при міських квартирних та офісних переїздах, так і при міжміських вантажних перевезеннях, з великою кількістю майна чи товару.


П’ЯТИТОННИК


Довжина – 3,5-6 м
Ширина – 2 м
Висота – 2,45 м
Вантажопідйомність – 5 тонн

Розміри автомобіля відчутно менші, ніж у попередніх варіантів, проте часто вони і є перевагою. Об’єми для перевезення квартирного чи офісного майна цілком достатні, а прохідність авто по вузьких вулицях – незамінна.


ГАЗЕЛЬ та МІКРОАВТОБУС


Довжина – 2,8-3,2 м
Ширина – 1,8-1,9 м
Висота – 1,7-2 м
Вантажопідйомність – до 1,5 тонн

Вантажопідйомність цих авто значно менша, проте це ідеальний варіант, якщо у Вас невелика кількість вантажу чи майна, або місце завантаження/вивантаження, не дозволяє припарковати більшу машину. Усі Ваші речі будуть доставлені на будь яку відстань за невисоку ціну.


Ось чому Компанія НОВО - мувінг надає безкоштовну послугу – виїзд менеджера для оцінки вартості переїзду чи вантажного перевезення та допоможе обрати транспорт, який оптимально підходитиме саме Вам!