Пакувальні матеріали

Пакувальні матеріали

Опис послуги

 • Неважливо, який доведеться виконати переїзд – по місту чи за кордон, офісний чи квартирний. Дещо залишається однаковим в будь якому випадку. Одним з основних компонентів якісного переїзду, успішного перевезення меблів та побутової техніки, є пакувальні матеріали.
  Компанія НОВО-мувінг допоможе підібрати все необхідне для переїзду.
  Коробки картонні(гофрокороба) - допомагають зберегти товар при його тривалому зберіганні на складі або транспортування на далекі відстані. Міцність гофротари така, що в даний час її використовують при перевезеннях замість дерев’яних ящиків!
  Основними перевагами гофротари, упаковки з картону, картонних коробок з гофрокартону є:
  1. Здатність протистояти ударним навантаженням;
  2. Збереження картонними коробками форми при вібраційних впливах;
  3. Опір гофротари торцевому і площинному стиску;
  4. Здатність картонних коробок витримувати падіння з певної висоти;
  5. Легкість транспортування і складування.
  Гофротара для товарів є гарантією надійного транспортування.

  Гофрокартон листовий. Цей пакувальний матеріал, який має ряд переваг перед іншими матеріалами, так як є більш міцним і пружним. Завдяки своїм фізичним властивостям, гофрокартон відмінно оберігає будь-які предмети від механічних впливів. Застосовувати листовий гофрокартон рекомендується при упаковці великогабаритної побутової техніки, скла, картин, дзеркал та меблів. Також з успіхом можна застосовувати гофрокартон і як прокладочний матеріал.

  Гофрокартон рулонний. Гофрокартон являє собою багатошаровий пакувальний матеріал, який складається з декількох гофрованих шарів картону, які чергуються з плоскими шарами. Головною відмінністю рулонного гофрокартону від листового є його низький коефіцієнт опору фізичній дії, завдяки чому рулонний гофрокартон більш гнучкий та делікатний, в порівнянні зі своїм листовим колегою. Рулонний гофрокартон призначений для пакування меблів, а також самих крихких предметів.

  Пакувальний папір. Незважаючи на велику кількість поліетиленових та пластикових матеріалів, пакувальний папір, як і раніше залишається найпопулярнішою упаковкою. Пакувальний папір постійно використовується, як прокладка в коробках з офісною оргтехнікою та кухонним посудом, є незамінним пакувальним матеріалом при пакуванні виробів зі скла, порцеляни й інших крихких і делікатних предметів.

  Куточок картонний захисний. Захисні куточки з картону використовуються при пакуваннi та транспортуваннi меблів і побутової техніки, стільниць та інших площин і деталей, що мають прямі кути. Куточок захисний призначений для захисту торців та кутів предметів, що перевозяться від пошкоджень та деформації при завантаженні або транспортуванні. Розміри необхідного для пакування куточка підбираються індивідуально, згідно габаритiв вантажу, що перевозиться.

  Повітряно-бульбашкова плівка. Плівка, яку виготовляють з поліетилену, застосовуваного в харчовій промисловості, на якій розміщені поліетиленові бульбашки наповнені сухим повітрям. Повітряно-бульбашкова плівка є універсальним матеріалом для упаковки.

  Стретч-плівка – це пакувальний матеріал, що має властивість зворотньо розтягуватися з великим подовженням, і який, порівняно з іншими плівковими матеріалами, має: покращену міцність, стійкість до розриву, проколу, удару і продавлюванню, липкість шарів по відношенню один до одного. За рахунок цього шари щільно прилягають один до одного під час обмотки, утворюючи герметичну упаковку. В основному, стретч-плівка використовується для пакування та фіксації вантажів на палетах, а також для пакування довгих виробів шляхом ротаційного спіралеподібного обмотування.

  Спінений поліетилен, пінополіетилен - матеріал, який поєднує в собі поліетилен і повітря. Пінополіетилен широко використовується, як підкладка для паркету, яка вирівнює і пом'якшує сам паркет. Також спінений поліетилен застосовують, як для теплоізоляції водопровідних труб, так і для упаковки при транспортуванні кераміки, скла, аудіо та відео техніки.

  Скотч пакувальний- полімерна універсальна пакувальна клейка стрічка, яка широко використовується, як на виробництві, так і в побуті. Пакувальний скотч - найпоширеніший пакувальний матеріал для упаковки гофрокартонних коробок.

Додаткова інформація

Добре організований переїзд дозволяє зекономити час, сили і гроші.
Для цього Вам потрібно виконати кілька нескладних умов:
- Викликати менеджера для оцінки обсягу майна та прогнозування необхідної робити
- Домовитися про переїзд хоча б за 1 день

Зі свого боку ми, компанія НОВО-мувінг, забезпечимо організацію переїзду «від А до Я»:
- Надання послуг у Львові, Львівській області, по всій території України та організовуємо переїзди за кордон
- Безкоштовний виїзд менеджера для оцінки майна
- Оповіщення клієнта про орієнтовну вартість
- Робота професійних вантажників, пакувальників, меблярів
- Розбірка меблів в точці «А» та збірка в точці «Б»
- Упакування меблів та особистих речей
- Завантаження та вивантаження речей в автомобіль
- Розташування меблів згідно дизайнерського плану
- Гарантія якості та оперативності роботи
- Страхування переїзду

Пам’ятка! Кожен переїзд індивідуальний! Детальні умови по організації переїзду вирішуються після оцінки менеджера!

Повідомлення не відправлене!
Повідомлення відправлене!
Упродовж робочого дня Ви обов’язково отримаєте на нього відповідь.
введіть ваше ім'я
Введіть адресу email!
Не введено повідомлення
Код введено невірно!

Адреси для листування та контактні номери:

067-751-21-21

063-227-21-21

095-223-21-21

info@novomoving.com

novo@novomoving.com