Меню Закрити

Вантажні перевезення

Будь які вантажні перевезення від компанії “НОВО”. Наш великий автопарк вантажних таксі дозволяє виконати вантажні перевезення швидко та якісно.

Вантажні перевезення ЛьвівДумка про переїзд завжди перехоплює подих. Але коли очікування щасливого моменту, насолоди новим помешканням, затьмарюється. Так як виникає думка про те, що потрібно організувати вантажні перевезення Львів великої кількості речей. Та не варто засмучуватись!. Адже в цій справі допоможе компанія «Ново Мувінг» – досвідчений мувер на ринку вантажних перевезень Львів.

Ми забезпечуємо не лише завантаження всіх речей у авто. Також ми надаємо професійні послуги пакування, збору та розбору меблів, такелажні перевезення. Більше того ми підберемо найкращий варіант перевезення, обрати вантажівку для всіх речей, меблів та хатніх тварин. Компанія пропонує кілька пакетів послуг з вантажних перевезень по Львову особистих речей. Окрім того ми організовуємо вантажні перевезення: офісів, дач, банківського устаткування, сейфів, точок продажу, складів, виставок.

 

Вантажні перевезення Львів. Чому варто обрати саме «Ново Мувінг»?

Компанія «Ново Мувінг» не лише орієнтується на найкращий вітчизняний досвід та всесвітню практику муверів. Також ми пропонуємо клієнтам повноцінне обслуговування, команду із професійних меблярів, пакувальників, вантажників та такелажників у Львові та по всій Україні. І окрім того власний автопарк із великою кількістю автомобілів різних габаритів та вантажопід’ємності. Наша компанія є досвідченим перевізником не лише по місту — ми допомагаємо в організації міжміських переїздів. Й окрім того пропонуємо послугу повноцінного міжнародного переїзду будь-яких за вагою речей.

Переваги роботи із компанією «Ново Мувінг»:

  • Великий вибір авто із різною тоннажністю та габаритами.
  • Вчасна подача вантажівки на місце в обумовлений час.
  • Автомобілі обладнані необхідними кріпленнями, ременями безпеки та іншим обладнанням для перевезень речей.
  • Гарантія збереження ваших речей та їх цілісності під час перевезення.
  • Висока кваліфікація вантажників, які допоможуть завантажити та розвантажити автомобіль.
  • Можливість організувати виконання робіт, завантаження/розвантаження у нічний час доби.
  • Надаємо спеціальні пакувальні матеріали, такі як бульбашкову плівку, картонні коробки та перегородки та інше приладдя.
  • При перевезенні габаритних речей, таких як, роялі, банкомати чи сейфи, залучаються висококваліфіковані такелажники, котрі для виконання роботи використовують все необхідне обладнання.
  • Можливість готівкового та безготівкового розрахунку за бажанням клієнта.
  • Надання чеку за вимогою.

Вибір вантажного таксі

 
Вантажний бус ЛьвівКомпанія «Ново Мувінг» пропонує досить широкий вибір різноманітних вантажних авто з власного автопарку – вантажні мінівени та буси, буси із окремим кузовом, вантажівки різної тоннажності (на 3т, 5т, 10т…), вантажівки із гідробортом та цільнометалевими кузовами. Автомобілі оснащені спеціальними кріпленнями та ременями безпеки та гідробортами.
Для того, аби зорієнтуватись, яке із них Вам може знадобитись, потрібно оцінити об’єм і розміри тих речей, які плануєте перевозити. Адже, є речі, які перевозяться лише в певному положенні, наприклад, холодильники перевозяться лише вертикально. Тому необхідно обирати автомобіль з відповідною висотою та місткістю.
Проте, це все деталі, якими Вам не потрібно опікуватись! Адже спеціалісти компанії «Ново Мувінг» виїдуть на місце, оцінять розміри, габарити та об’єм Ваших речей, та точно зорієнтують в типі вантажного таксі у Львові, яке Вам підійде! Ця послуга є безкоштовною. Також ми надішлемо на місце команду вантажників, такелажників, меблярів та пакувальників із необхідними матеріалами, вони зроблять все швидко, якісно та ефективно. Адже, ми займаємось цим щодня.
Переїзд може бути комфортним та швидким, і саме наша компанія допоможе зробити його таким з вигодою для Вас та з кращими цінами у місті.
Дізнатись ціну