Меню Закрити

Квартирні переїзди

Комфортний та швидкий квартирний переїзд з компанією “НОВО”.З нами Ваш переїзд пройде швидко та безпечно.

Квартирний переїздОдин із найкращих та найщасливіших моментів у житті кожного – переїзд у нове житло. Що може бути більш бажано, аніж перебратись у рідну домівку, яку так довго обирав. Після чого облаштовував, вкладав туди сили та кошти – робив усе, щоб життя стало якомога комфортнішим. Життя з нового чистого листа, початок чогось цікавого. Власне житло – скарб для кожної людини.

Проте не завжди тема квартирного переїзду у Львові буває позитивною. Іноді вона стає досить проблемною та болючою, особливо, коли справа доходить до моменту переїзду? Як його організувати, перемістити та не загубити речі, простежити, аби вони залишились цілими та неушкодженими? Кого покликати на допомогу? Чи зможе друг приїхати машиною та допомогти? А якщо саме в цей момент немає нікого близького чи друзів, які б допомогли все повантажити та підвезти у нову квартиру? Що тоді? Що робити? Як бути?…

Не хвилюйтесь! Насправді, квартирний переїзд Львів може бути не лише швидким, але й досить приємним. Для цього необхідно зробити лишень маленький крок: підключити мувінгову компанію «Ново Мувінг». Тим більше, що ми вже багато років займаємось квартирними переїздами по Львову, а й області та навіть країни! Тому, якщо Вам потрібно швидко перебратись у нове житло й зробити це злагоджено і без додаткових труднощів – ми допоможемо Вам у цьому.

Квартирний переїзд у Львові. Чому варто звернутись саме у компанію «НОВО-Мувінг»?

Тому що ми надаємо не лише повний пакет послуг, щодо квартирного переїзду по Львову та області, а й займаємось цим професійно вже 9 років. Ми пропонуємо злагоджену та налаштовану систему перевезення та обов’язково надаємо клієнтам найкраще обслуговування!
Все, що Вам потрібно для організації квартирного переїзду у Львові– це зателефонувати нам, узгодити всі деталі спільної роботи, обрати зручний час та очікувати на приїзд нашої команди. Менеджер компанії детально розповість про усі деталі планування роботи, узгодить питання, надасть вичерпну інформацію, щодо всього процесу квартирного переїзду у Львові та його організації. Консультація абсолютно безкоштовна. Після того, як буде підписана угода про надання послуг, ми почнемо свою роботу. Вам не потрібно непокоїтись за майно та його пакування, завантаження чи перевезення, лише насолоджуватись переїздом та планувати подальше життя у новій квартирі!

Переваги компанії «Ново Мувінг»

Усі клопоти щодо перевезення речей ми беремо на себе, незалежно від їх кількості та габаритів. Клієнт отримує ряд переваг, при роботі із нашою командою:
  • Безкоштовний виїзд спеціаліста для оцінки Вашого майна. Це допоможе точно зорієнтуватись по всім деталям квартирного переїзду, його вартості та можливих термінах. Визначаються оптимальні терміни – адже команда у нас велика та діє немов часовий механізм. Саме цей етап дозволить розробити найчіткіший план робіт, аби процес квартирного переїзду пройшов продуктивно та швидко.
  • У нашій команді працюють професійні пакувальники, які запакують Ваші особисті речі (меблі, книги, твори мистецтва, рослини та інше) у спеціальні матеріали – бульбашкову плівку, клейку стрічку, картонні коробки, плівку, перегородки та багато інших матеріалів. Це гарантує цілісність Ваших речей та запобігає їх ушкодженню під час квартирного переїзду.
  • Також у нашій команді є й меблярі, які розберуть та зберуть Ваші меблі.
  • Дужі вантажники займуться перенесенням речей до авто.
  • Наша компанія пропонує автомобілі різних габаритів та тоннажності, що дозволить перевезти усі Ваші речі (авто спеціально оснащене відповідними засобами для перевезення речей та техніки).
  • «Ново Мувінг» займається не лише мувінгом у межах міста, а й по області та країні. Тому, якщо Вам необхідно переїхати зі Львова у інше місто чи навіть країну – ми з легкістю впораємося з завданням.
  • Лояльні та розумні ціни. Крім цього, постійні клієнти отримують знижки та бонуси!

Квартирний переїзд Львів

Ви можете слідкувати за процесом квартирного переїзду, контролюючи роботу або замовити квартирний переїзд “під ключ” Львів. В цьому випадку вся робота виконується особисто нами та під нашу відповідальність. Весь пакет мувінгових послуг у Львові включає завантаження та розвантаження речей, їх пакування, відключення та підключення у новій квартирі технічних засобів, збірку та розкладання меблів та інші послуги, які Ви можете замовити звернувшись за контактними телефонами. І, звичайно ж, ми вивеземо усе сміття після квартирного переїзду, залишивши домівку чистою!

 
Дізнатись ціну
Фотогалерея виконання квартирних переїздів