Меню Закрити

Міжміський переїзд

Комфортний та швидкий Міжміський переїзд з компанією “НОВО”.З нами Ваш переїзд пройде швидко та безпечно.

Міжміський переїздНове місто – нові можливості. Як для початку вдалої справи, так і сімейного життя. Зазвичай така подія дарує досить багато нових незабутніх вражень, адже подібне стається не кожного дня. Проте, переїзд у інше місто пов’язаний із низкою проблем, нервового напруження та значними затратами часу. Потрібно не лише зібрати багато речей та організувати їх перевезення, а й упевнитись, що на такому довготривалому шляху все мине без пригод.

Та чи можливо це? Звісно! Якщо організувати все заздалегідь та звернутись за допомогою до спеціалізованої мувінгової компанії «Ново Мувінг».
Ми організовуємо міжміські переїзди, як квартирні чи будинкові, так і офісні, банківські, переїзди торгових точок кілька разів на тиждень. Найзатребуваніший нині напрям — зі Львова до Києва та зворотний. Проте, наша команда вантажників працює у кожному обласному центрі – для вашого комфорту та зручності. Ми зможемо надати незамінну допомогу в плануванні та в організації міжміського переїзду.

Міжміський переїзд – на що звернути увагу?

Оскільки, міжміський переїзд планується в інший населений пункт, відповідальність лягає саме на перевізника – він повинен не лише організувати все, а й забезпечити транспорт, завантаження всіх речей та їх збереження під час доставки, забезпечити швидке вивантаження в кінцевій точці та надати відповідні гарантії клієнту.При цьому, переїжджають не лише самі речі, а й людина – з нею також потрібно вміти працювати, домовлятись та підготувати морально та психологічно до такого складного кроку та можливих ускладнень. Наша команда піклується не лише про Ваші речі, а й про Вас, адаптує до всіх труднощів та підтримує на шляху виконання міжміського переїзду.

Як все відбувається?

Міжміський переїзд зі Львова – це чітко спланована подія. Ми допомагаємо не лише під час самого планування, а й у виконанні.
  • Все починається із дзвінка у нашу компанію – з цим кроком Ви можете не лише дізнатись всю необхідну інформацію, а й домовитись про послуги компанії «Ново Мувінг».
  • Надалі наш працівник оцінює приблизну вартість міжміського переїзду, узгоджує деталі. Після цього, при необхідності, підписується договір про надання послуг (та страхування).
  • Далі працівниками підбирається вантажне авто, залежно від габаритів та кількості речей.
  • В заздалегідь спланований день команда спеціалістів (пакувальників, монтажників, меблярів, такелажників…) прибуває та розпочинає процес складання, пакування, завантаження.
  • Далі – дорога. Все під чітким контролем професіоналів.
  • Після прибуття у місто, мувери допомагають із розвантаженням, збором меблів, прибиранням на місці.
Все дуже просто. Ми не лише допоможемо у плануванні міжміського переїзду, а й із організацією на місці. Ви можете замовити різноманітні пакети послуг компанії, залежно від об’ємів роботи:
 
— «все включено» (за все відповідаємо ми – надаємо пакувальні матеріали та вантажне авто, збираємо та розбираємо меблі, займаємось прибиранням, монтажем, демонтажем та інше – з фіксованою оплатою);
— «погодинний» (команда займається переїздом з частковою участю самого клієнта – з погодинною оплатою);
— «економ» (для максимальної економії – можна замовити лише послуги вантажників, підходить для тих, у кого вже є власне авто).
Більш детально із пропозиціями «Ново Мувінг» можна ознайомитись, спілкуючись по телефону з менеджером.
Замовляйте послуги з міжміського переїзду – та отримуйте якісні та кваліфіковані послуги!
Дізнатись ціну
Фотогалерея виконання робіт