Меню Закрити

Міжнародний переїзд

Комфортний та швидкий міжнародний переїзд з компанією “НОВО”.З нами Ваш переїзд пройде швидко та безпечно.

Міжміський переїздДля багатьох людей міжнародний переїзд – це не просто стрес, а фактично проблема всесвітнього масштабу. Як і будь-який переїзд, міжнародний переїзд забирає надзвичайно багато сил, коштів, нервів та часу. Проте, при перевезенні власних речей у іншу країну, потрібно піклуватись не лише про них. А також й вирішувати питання по підготовці документів, умовах перевезення, обслуговування та багато іншого.

Насправді, під час міжнародного переїзду можна економити час, гроші та власні сили. Варто довіритись експертам цього питання – мувінговій компанії.
«Ново Мувінг» не лише професійно займається усіма видами переїздів (квартирний, офісний, банківський та інші). А також пропонує послуги перевезення в межах міста чи обласних центрів. І окрім цього надає послуги з мувінгу за кордон.

Міжнародний переїзд. Чому варто обрати саме нас?

Ми пропонуємо клієнтам увагу до всіх деталей та спланований план щоб виконати міжнародний переїзд. Й окрім того професійне виконання всіх обов’язків, злагодженість дій, швидкі терміни роботи, великий досвід роботи. Компанія працює вже не один рік – тому працівники мають значний досвід в організації міжнародного переїзду. Саме тому, якщо Вам необхідно перевезти свої речі у іншу країну – ми швидко та якісно організуємо міжнародний переїзд.

До послуг клієнтів не лише власний автопарк із різноманітних машин та вантажівок, та висококваліфіковані майстри. Ми допоможемо обрати саме те авто, яке зможе вмістити всі Ваші речі. Незалежно від ваги та розмірів – саме тому нас обирають для перевезення офісів великих міжнародних компаній. А наші вантажники, пакувальники, меблярі та такелажники забезпечать виконання всіх необхідних робіт. Великий досвід роботи дозволяє нам впоратись навіть із найскладнішими завданнями.

Що входить в пакет послуг з міжнародного переїзду?

  • Підготовка та демонтаж меблів, техніки, устаткування.
  • Пакування у спеціальні матеріали (бульбашкову плівку, картонні коробки, плівку та інше).ник оцінює приблизну вартість міжміського переїзду, узгоджує деталі. Після цього, при необхідності, підписується договір про надання послуг (та страхування).
  • Маркування усіх коробок згідно необхідних правил.
  • Завантаження у авто із необхідним устаткуванням для перевезення меблів та технічних засобів (спеціальними ременями, кріпленнями та іншим) – Ваші речі будуть захищені від пошкоджень протягом усього шляху.
  • Супровід під час перетину кордону.
  • Доставка в місце призначення та супровід при перевезенні.
  • Прибирання після виконання робіт.
Ми піклуємося про комфорт клієнтів, тому супроводжуємо та контролюємо кожен етап роботи. Ви зможете відчувати себе впевнено, адже Ваш багаж та речі будуть під пильним наглядом нашої команди професіоналів своєї справи.

Важливі питання

Спеціалісти компанії «Ново Мувінг» ще на початковому етапі оцінюють всі особисті речі та складають оптимальний маршрут подорожі. Пояснюються усі деталі майбутнього переїзду. Консультація по переїзду безкоштовна!
Міжнародна подорож зі Львову вимагає наявності обов’язкового пакету документів – ми допомагаємо при їх оформленні та підготовці, надаючи максимальну підтримку клієнту, супроводжуючи та консультуючи, починаючи від виготовлення обов’язкової страховки на подорож. Якщо Ви плануєте перевозити предмети художньої цінності – необхідно провести спеціальну експертизу, і в її організації ми також допоможемо.
В обраний час дня ікс команда вирушає до Вас, пакує всі речі та починає свій шлях. Ви можете супроводжувати або ж залишити все під нашу відповідальність та насолоджуватись організованою та швидкою роботою спеціалістів «Ново Мувінг». Для того, аби домовитись про надання послуги – звертайтесь за вказаними телефонами. При замовленні міжнародного переїзду ми завжди йдемо на зустріч клієнту, пропонуючи різноманітні бонуси.
Дізнатись ціну
Фотогалерея виконання робіт