Меню Закрити

Офісний переїзд

Комфортний та швидкий офісний переїзд з компанією “НОВО”.З нами Ваш переїзд пройде швидко та безпечно.

Ваш бізнес активно розвивається? Штат збільшується і Ви вже задумуєтесь про те, що необхідно підшукати більший офіс? Саме в цей момент варто подумати про організацію самого офісного переїзду Львів. А саме – як зробити це швидше, якісніше, з меншою морокою для Вас та команди. І якщо Ви орієнтуєтесь на ефективну роботу, тоді час скористатись послугами професіоналів перевезення та мувінгу у Львові.

Офісний приїзд чому варто обрати саме мувінгову компанію?

Офісний переїздОфісний переїзд Львів– це надзвичайно складний процес, який вимагає комплексних рішень. І не лише тому, що необхідно перевезти всілякі офісні речі та документи. Це також переїзд і самої команди людей. А також громіздких речей, дорогої офісної техніки, меблів і часом навіть сейфів та банкоматів. Саме тому варто скористатись послугами мувінгової компанії. Аби все йшло, спокійно, злагоджено, та не відбирало такого цінного робочого часу під час офісного переїзду у Львові. Адже кожен підприємець знає:час – це гроші.

Зателефонуйте у нашу компанію «Ново Мувінг» – та домовтесь про зустріч із менеджером. Менеджер оцінить та проконсультує, щодо можливих варіантів та термінів офісного переїзду у Львові. Одразу ж вибирайте зручний для Вас час для переїзду, та насолоджуйтесь послугами висококваліфікованих фахівців. Котрі злагоджено та швидко допоможуть перевезти усі необхідні речі в точку призначення. Ви можете навіть замовити послуги не лише маленького переїзду, а й великого банківського, міжміського перевезення, обслуговування виставок, мувінгу за кордон!

Як відбувається процес?

Офісний переїзд Звичайно ж, перший крок до співпраці та замовлення офісного переїзду у Львові– зателефонувати та домовитись про безкоштовну оцінку менеджером об’ємів роботи. Одразу після узгодження всіх деталей, на об’єкт виїжджають спеціалісти для проведення підготовчих робіт. Таких як відключення важкої техніки, пакування в спеціальні матеріали (картонні короби, плівку, картонні листи, ін.). Всі коробки маркуються згідно відділів, робочих місць. Наша команда діє за налагодженою системою збору, завантаження та розвантаження.

До Ваших послуг автопарк із машинами будь-якої місткості. Ви можете обрати варіант для одноразового перевезення усіх речей чи зробити це за кілька разів. Після того, як відбувся процес завантаження, спеціалісти відправляються в точку призначення та розпочинають розвантаження.

При бажанні, Ви можете також замовити і вивантаження та установку усієї техніки на заздалегідь визначені місця. Авжеж ці деталі узгоджуються, звичайно ж, перед початком мувінгу. Працівники приберуть весь бруд та сміття після закінчення офісного переїзду у Львові та вивезуть його подалі. Тобто Вам не доведеться витрачати час на утилізацію.

Ви можете бути присутніми та контролювати усі деталі, або скористатись послугою офісного перевезення Львів «під ключ». Який не потребує Вашої присутності й відбувається повністю під нашу відповідальність!

Працюємо у Львові та по всій Україні

Чому варто замовити мувінг саме у нас?

Звертаючись саме у компанію «Ново Мувінг», Ви гарантовано отримаєте найкращий результат, вигідні умови співпраці, індивідуальний підхід та кращу ціну для офісного переїзду у Львові. Крім того, компанія пропонує багато плюсів:
  • Виконання замовлення власною командою, без залучення додаткових працівників чи спеціалістів – у нас працюють вантажники, пакувальники, такелажники.
  • Використовується власний транспорт, є досить великий вибір варіантів перевезення.
  • Надаємо послуги з переїздів між містами та навіть країнами.
  • При потребі можемо організувати терміновий переїзд (в найкоротші терміни та за найнижчими цінами).
  • Вигідні ціни та знижки для постійних клієнтів, бонуси для нових.
  • Надаємо послуги тоді, коли необхідно перевезти габаритні, важкі та громіздкі речі (навіть коли мова йде про найскладніші завдання – перевезення банкоматів, сейфів та іншої важкої техніки).
Дізнатись ціну
Фотогалерея виконання офісних переїздів