Меню Закрити

Пакувальні матеріали

Пакувальні матеріали – широкий асортимент від компанії “Ново Мувінг”

Пакувальні матеріалиПакувальні матеріали один з найважливіших аспектів при будь якому виді переїзду. Їх використовують при переїзді по місту чи за кордон, офісному чи квартирному. Пакувальні матеріали використовуються на кожному кроці для пакування всіх речей, меблів, техніки, картин та ін.

Компанія НОВО Мувінг пропонує тільки якісні та перевірені матеріали для організації переїзду. Картонні коробки (гофрокороба) — найбільш популярні для зберігання та транспортування речей незалежно від відстані. Міцність гофротари дозволяє використовувати її, під час локального або міжміського чи міжнародного переїзду.

Основні переваги Гофротари:

 1. Здатність протистояти ударним навантаженням.
 2. Збереження картонними коробками форми при вібраційних впливах.
 3. Опір гофротари торцевому і площинному стиску.
 4. Здатність картонних коробок витримувати падіння з певної висоти.
 5. Легкість транспортування і складування.

Гофротара для товарів є гарантією надійного транспортування.

Які пакувальні матеріали ми пропонуємо?

 • Гофрокартон листовий. Цей пакувальний матеріал, має ряд переваг перед іншими матеріалами, так як більш міцний і пружний. Завдяки своїм фізичним властивостям, гофрокартон відмінно оберігає будь-які предмети від механічних впливів. Застосовувати листовий гофрокартон рекомендується при упаковці великогабаритної побутової техніки, скла, картин, дзеркал та меблів. Також з успіхом можна застосовувати гофрокартон і як прокладочний матеріал.
 • Гофрокартон рулонний. Головною відмінністю рулонного гофрокартону від листового є його низький коефіцієнт опору фізичній дії. Завдяки чому рулонний гофрокартон більш гнучкий та делікатний, в порівнянні зі своїм листовим колегою. Рулонний гофрокартон призначений для пакування меблів, а також самих крихких предметів
 • Пакувальний папір. Пакувальний папір є незмінним та найпопулярнішим видом пакувального матеріалу. Пакувальний папір постійно використовується, як прокладка в коробках з офісною оргтехнікою та кухонним посудом. Також є незамінним при пакуванні виробів зі скла, порцеляни й інших крихких і делікатних предметів.
 • Куточок картонний захисний. Захисні куточки з картону використовуються при пакуваннi та транспортуваннi меблів, побутової техніки, стільниць. Куточок захисний призначений для захисту торців та кутів предметів, що перевозяться. Куточок захищає від пошкоджень та деформації при завантаженні або транспортуванні.
 • Повітряно-бульбашкова плівка. Повітряно-бульбашкова плівка є універсальним матеріалом для упаковки. Завдяки своїй структурі плівка зберігає предмети та речі від стискання та пошкоджень під час перевезення
 • Стретч-плівка – це пакувальний матеріал, що має властивість зворотньо розтягуватися з великим подовженням. Саме тому він має: покращену міцність, стійкість до розриву, проколу, удару. За рахунок цього шари щільно прилягають один до одного під час обмотки, утворюючи герметичну упаковку. В основному, стретч-плівка використовується для пакування та фіксації вантажів на палетах. Також використовується для пакування довгих виробів шляхом ротаційного спіралеподібного обмотування.
 • Спінений поліетилен, пінополіетилен. Пінополіетилен широко використовується при транспортуванні кераміки, скла, аудіо та відео техніки. Завдяки своїм властивостям пінополіетилен зберігає речі від подряпання та тріщин під час перевезення речей
 • Скотч пакувальний– полімерна універсальна пакувальна клейка стрічка, яка широко використовується, як на виробництві, так і в побуті. Пакувальний скотч – найпоширеніший пакувальний матеріал для упаковки гофрокартонних коробок. 
Дізнатись ціну
Фотогалерея використання пакувальних матеріалів