Меню Закрити

Послуги вантажників

Послуги вантажників від компанії “НОВО”. Наші спеціалісти виконають всі вантажні роботи швидко та якісно.

Послуги вантажниківКожен хоча б раз у своєму житті потребував допомоги під час переїзду – послуги вантажників Львів. Cильних рук, аби допомоги при самому пакуванні речей та їх складанні у коробки. А після під час перенесення та завантаження, поміч при розборі меблів та багато чого іншого. Адже переїзд – це завжди багато клопоту. І він вимагає детально спланованої підготовки.

«Ново Мувінг» пропонує до Ваших послуг не лише професіоналів вантажників у Львові, котрі можуть підставити сильне плече у потрібну хвилину. А також команду меблярів, пакувальників та такелажників. Навіть якщо речей у Вас не тільки багато, але вони ще й до того ж важкі.

Квартира кожної людини – це її старання звити затишне гніздечко; найдорожчі спогади життя. Кожну дрібничку ми обираємо з любов’ю та радістю. Звісно ж всі речі оцінюються не лише в грошовому еквіваленті, але й у розмірі духовної цінності. Саме тому люди, задіяні при переїзді мають велике значення. Важливе їх дбайливе відношення до речей. В компанії НОВО-мувінг працюють саме такі люди!

Послуги вантажників Львів. У чому полягає завдання вантажників?

Вантажники Львів компанії «Ново Мувінг» це практично універсальні помічники. Для них перенесення важких та великих речей – це буденність. Тому, якщо виникла необхідність у додатковій парі рук – вони допоможуть у цьому. Команда самостійно оцінить об’єми роботи та підбере необхідний за розмірами автомобіль. Аби всі Ваші речі змогли потрапити у місце призначення. Також хлопці обов’язково займуться завантаженням і вивантаженням всього майна із вантажівки уже безпосередньо на місці.

Наші вантажники у Львові виконають всю роботу швидко та якісно, допоможуть Вам у складному процесі переїзду. Й окрім того зроблять це ефективно й продуктивно, незалежно від того, чи це квартирний переїзд, коли є необхідність перенести ліжко, комод чи кілька дзеркал із столами, чи офісний, коли необхідно завантажити велику кількість документів, оргтехніки та офісних меблів. Крім цього, наша компанія пропонує клієнтам послуги і інших професіоналів-муверів – меблярів, пакувальників та такелажників Львів.

Меблярі, пакувальники та такелажники у Львові– за які роботи відповідають та як замовити послуги спеціалістів?

послуги вантажниківІз назви зрозуміло, що пакувальники – це люди, які займаються пакуванням усіх Ваших речей. При цьому, компанія забезпечує якісними матеріалами – бульбашковою плівкою, стрейч-плівкою, клейкою стрічкою, картонними коробками і т.д.. Професіонали не лише займуться всім Вашим майном, а й складуть все в певному порядку. При цьому маркуючи коробки, та допоможуть при розвантаженні, аби усе потрапило на своє місце. Це величезний бонус в тому випадку, якщо речей багато. Та всі вони мають відношення до різноманітних областей роботи, що необхідно під час офісних переїздів.

Меблярі допоможуть не лише розібрати всі Ваші габаритні меблі та спакувати їх. А також повантажити й довезти до нового місця, а й на місці зібрати їх знову! Ви також можете найняти команду меблярів. Саме в тому випадку, якщо потрібно зібрати нові меблі, адже деякі з них можуть мати ну дуже багато різноманітних деталей чи запчастин. В цьому випадку все потрібно зробити правильно. Наші спеціалісти допоможуть в цьому!

Вантажні послуги Львів

Готуєте переїзд торгової точки, банківського відділення або просто маєте багато важких речей чи технічного обладнання? Тоді компанія «Ново Мувінг» пропонує послуги такелажників:

  • Незамінні під час перевезення піаніно, роялів, фортепіано чи будь-яких інших габаритних та важких музичних інструментів (бачили всілякі фото, як рояль спускають через балкон? От саме для цього і потрібні такелажники – аби усе зробити швидко, професійно і без травм!).
  • Допомагають при вивезенні важких сейфів.
  • Банківський переїзд включає в себе перевезення банкоматів – саме для такої роботи й існують такелажники.
  • Переїзд виробництва, разом із робочими верстатами, конвеєрами чи іншим устаткуванням – в цьому випадку Вам потрібна допомога професіоналів та всі необхідні інструменти (кріплення, мотузки, паси та інше).
  • Багато сміття – результат виробництва; після ремонту чи переїзду і потрібно його вивезти – це завдання входить до списку такелажних робіт.
Такелажники компанії «Ново Мувінг» використовують спеціальне оснащення для перевезення подібних габаритних та важких речей – канати, троси, карабіни, піддони. Це дозволяє виконати спектр навіть найважчих робіт чітко, злагоджено та в досить короткі терміни.

Як замовити послуги спеціалістів?

Компанія пропонує клієнтам на вибір три різноманітних пакети послуг – все включено, економ та погодинний.
Пакет «Все включено» -це мувінгові послуги «від А до Я»: надання транспорту, команди вантажників, пакувальників та меблярів з фіксованою оплатою.
«Погодинний пакет» дає можливість клієнту замовити послуги повністю чи частково з оплатою за кожну відпрацьовану годину.
«Економний варіант» — дозволяє замовити або лише послуги наших дужих вантажників або лише транспорт.
Ціни дізнавайтесь у менеджера компанії, адже кожен переїзд неповторний і ціни встановлюються індивідуально. Звертайтесь до нас за телефонами чи пишіть на електронну скриньку.
Дізнатись ціну
Фотогалерея вантажних робіт