Меню Закрити

Про нас

Переїзд може бути комфортним та швидким, і саме наша компанія допоможе зробити його таким з вигодою для Вас та з кращими цінами у місті.

Чому саме компанія «Ново Мувінг»?

Ми працюємо ось уже кілька років на західному ринку України, надаючи послуги з перевезення, пакування, перенесення речей при переїздах. Свою діяльність орієнтуємо на потреби клієнта, саме тому у нас працює штат із висококваліфікованих менеджерів, вантажників, пакувальників та багатьох інших людей, пріоритет яких – чітке й злагоджене виконання всіх необхідних дій. У нашій команді панує дух братерства і дружби, наполегливості і відповідальності, саме тому ми з задоволенням, чітко в поставлені терміни, виконуємо всі обумовлені завдання та допомагаємо людям з переїздом.

Ціль компанії

Основна ціль компанії – розвиток. Ми застосовуємо до роботи та практики не лише вітчизняний досвід, але й способи роботи американських та європейських мувінгових фірм. Вдосконалюються методи надання послуг, використовується все більше новітніх методів обслуговування, ми орієнтуємось на задоволення потреб клієнта й робимо усе для комфортного переїзду, працюючи не лише для себе, а й для Вас!

Наші пріоритети

При роботі із клієнтами, ми завжди забезпечуємо високу якість замовлених послуг. Адже це наш основний пріоритет в роботі.
  • Надаємо високоякісні послуги з мувінгу, орієнтуючись на клієнтів (Ви можете вибрати зручний для Вас час, домовитись за кількість необхідної робочої сили та завжди обговорити будь-які деталі із менеджерами компанії).
  • Відповідальність – саме це основний принцип нашої діяльності. Замовляючи послуги компанії Ви вже точно можете бути впевненими в тому, що будь-які Ваші речі (особисті, робочі, техніка і так далі) будуть доставлені в цілості, без будь-яких пошкоджень, та такому вигляді, якими Ви їх бачили востаннє.
  • Доступні ціни на обслуговування та перевезення.
  • Компанія надає послуги професійних вантажників, пакувальників, такелажників.
  • Великий досвід роботи.
  • Допомагаємо з демонтажем та перевезенням меблів.
  • Різноманітні способи оплати (готівкою чи по перерахунку), як буде зручно клієнту.
  • Ви можете замовити практично будь-який транспорт, адже наш автопарк включає машини різної тоннажності та розмірів (буси, вантажівки, вантажне таксі).
  • Також компанія пропонує послуги не лише в межах міста, ми займаємось і міжміськими перевезеннями, та навіть міжнародними переїздами. Тому, якщо Вам потрібно перевезти техніку у іншу країну, аби розпочати власну справу – ми Вам у цьому допоможемо!
  • Виконується робота із дуже важкими чи габаритними предметами (важкою технікою, роялями, банкоматами). До Ваших послуг штат висококваліфікованих такелажників, які допоможуть із перевезенням навіть на далекі відстані.
Наша компанія займається не лише перевезенням речей з квартир, ми також займаємось офісними переїздами, тому, якщо Вам необхідно перевезти все офісне обладнання – ми в цьому допоможемо. Організуємо все швидко і якісно, допоможемо з пакуванням, гарантуємо доставку в пункт призначення та завжди орієнтуємось на бажання клієнта.
 

Як із нами зв’язатись?

Ви завжди можете замовити будь-які необхідні послуги, звернувшись за телефонами – менеджер одразу уточнить деталі та надасть необхідну Вам інформацію. Також Ви можете написати нам на електронну скриньку – відповідь очікуйте у найкоротші терміни!