Меню Закрити

Такелажні послуги

Такелажні послуги від компанії “НОВО”. Будь-які такелажні послуги – швидко, якісно та недорого.

Перевезення габаритних вантажів – досить складне завдання. Виникає воно найчастіше в ті моменти, коли переїжджає офіс великої компанії, банку, складське або підприємство. Або ж замінюється виробниче устаткування або планується перевезення різних торгових точок. Це також вимагає багато витрат часу та коштів, адже перевезти багатотонне устаткування може не кожен. Без професійної допомоги мувінгової компанії «Ново Мувінг», яка надає такелажні послуги, це практично неможливо.

Що таке такелажні послуги і що в них входить?

Такелажні роботи – це цілий комплекс послуг, який включає в себе перевезення різноманітного габаритного устаткування. Зазвичай при цьому в обов’язковому порядку використовується спеціалізований транспорт, спеціальне обладнання та кріплення. Як наприклад, різноманітні троси й канати, карабіни, мотузки, піддони, рокли та багато чого іншого.

Такелажні послуги. Чому варто звернутись саме в львівську компанію «Ново Мувінг»?

Ми кваліфіковано та досвідчено пропонуємо будь-які такелажні послуги з використанням усього необхідного устаткування. А також маємо власний автопарк із великою кількістю різно-габаритних автомобілів та вантажівок!

Автотранспорт – надзвичайно важливий елемент надання такелажних послуг. Адже він повинен бути обладнаним для перевезення важких та великих за розміром речей. Всі наші вантажівки технічно оснащені для перевезення навіть на далекі відстані. Також пропонуємо переїзд не лише в межах міста, а й області, міжміські та міжнародні перевезення.

Що можна перевозити таким чином?

  • сейфи різного розміру та ваги;
  • банкомати;
  • складські приміщення (стелажі);
  • предмети мистецтва (скульптури, антикваріат ...);
  • технічне обладнання для виробництва, наприклад станки, верстати чи конвеєри;
  • перевезення роялів чи фортепіано;
  • послуги такелажників можна замовляти також для вивезення будівельного сміття у великих обсягах.

Як замовити?

Для того, аби замовити послуги такелажників, Ви можете звернутись за будь-яким телефоном й обговорити всі деталі майбутнього мувінгу. Консультація є безкоштовною. Також можете написати на електронну скриньку компанії чи залишити заявку через форму на сайті.
Якщо планується переїзд у інше місто чи потрібно найняти практично всю команду компанії (меблярів, пакувальників, вантажників), ми обов’язково запропонуємо найвигіднішу ціну та надаємо найякісніші послуги. Виконаємо все вчасно, пропонуємо злагоджену роботу та дружню атмосферу команди, а також гарантуємо, що устаткування потрапить в місце призначення неушкодженим і в призначений день та час. Велика вага – це не проблема, це виклик, який ми сміливо приймаємо та з легкістю долаємо найскладніші завдання!
Дізнатись ціну
Фотогалерея такелажних послуг