Меню Закрити

Ціни

Переїзд може бути комфортним та швидким, і саме наша компанія зробити його таким з вигодою для Вас та з кращими цінами у місті.

Нове місто – нові можливості. Як для початку вдалої справи, так і сімейного життя. Зазвичай така подія дарує досить багато нових незабутніх вражень, адже подібне стається не кожного дня. Проте, переїзд у інше місто пов’язаний і з низкою проблем, нервового напруження та значними затратами часу. Потрібно не лише зібрати багато речей та організувати їх перевезення, а й упевнитись, що на такому довготривалому шляху все мине без пригод.

Характер вантажу. Іншими словами його відносна цінність. Погодьтеся, перевезення антикваріату, вартістю в кілька десятків тисяч, не може коштувати так само, як вивезення старої непотрібної шафи на сміттєзвалище.

Розміри/об’єм/вага вантажу. Якщо всі Ваші речі вмістились у картонні коробки, які легко проходять у дверні отвори і ліфти – Вам пощастило більше ніж Вашому сусіду, якому необхідно перевезти старовинний рояль, адже, йому доведеться заплатити вищу ціну.
Напрямок/відстань/час переїзду. Зрозуміло, що чим далі, тим дорожче. Також відомо, що дороги в Україні не скрізь хороші. Нажаль, через це також доведеться витратити більше. Бувають випадки, що речі у вантажівку завантажуються у п’ятницю ввечері, але вивантаження можна здійснити лише в понеділок вранці. Тому простій автомобіля і зберігання вантажу теж оплачується додатково.
Тип автотранспорту. Залежно від типу автомобіля буде змінюватися і ціна. Автомобіль підбирається в залежності від кількості ваших речей, а також їх габаритів. Також окрема увага приділяється, якщо необхідно використовувати автотранспорт зі спеціальними кріплення.

Єврофура

Вантажні перевезення

Довжина – 13 м
Ширина – 2,45 м
Висота – 2,45-2,75 м
Вантажопідйомність – 20 тон
Об’ем – 82-90 м3

Загальна місткість кузова – 32-33 європалет
Цей автомобіль вважається найбільшим у вантажних перевезеннях. При умові, що Вам необхідно перевезти велику кількість вантажу на велику відстань – його використання буде найвигіднішим.

Десятитонник

Квартирні переїзди Львів

Довжина – 5-8 м
Ширина – 2,4-2,5 м
Висота – 1,8-3 м
Вантажопідйомність – 7-10 тон
Об’ем – 25-60 м3

Автомобіль вигідний, як при міських квартирних та офісних переїздах, так і при міжміських вантажних перевезеннях, з великою кількістю майна чи товару.

Пятитонник

Офісні переїзди

Довжина – 3,5-6 м
Ширина – 2 м
Висота – 2,45 м
Вантажопідйомність – 5 тон

Розміри автомобіля відчутно менші, ніж у попередніх варіантів, проте часто вони і є перевагою. Об’єми для перевезення квартирного чи офісного майна цілком достатні, а прохідність авто по вузьких вулицях – незамінна.

Газель та Мікроавтобус

Переїзд Львів

Довжина – 2,8-4,2 м
Ширина – 1,8-1,9 м
Висота –1,7-2 м
Вантажопідйомність – до 1,5 тон

Вантажопідйомність цих авто значно менша, проте це ідеальний варіант, якщо у Вас невелика кількість вантажу чи майна, або місце завантаження/вивантаження, не дозволяє припарковати більшу машину. Усі Ваші речі будуть доставлені на будь яку відстань за невисоку ціну.

Дізнатись ціну